page loader

HakkımızdaQMEN - The Quality Men

Hakkımızda

Q MEN belgelendirme test eğitim ve klinik araştirma limited şirketi; Tıbbi Cihaz Üretimi ve Mevzuatları ile Kalite Yönetim Sistemleri alanlarında 35 yılı aşkın deneyime sahip Dr. Kemal TEKİN tarafından Ankara üniversitesi Tekno kent (ANKÜTEK)’te kurulmuştur.

Q MEN (The Quality Men); 40 yıllık sağlık sektörü deneyiminin bir felsefeye dönüşümünün yansımasıdır.

Q MEN; sağlık hizmetleri sunumunun en önemli bileşenlerden birisi olan Tıbbi Cihaz ve In Vitro Tanı Tıbbi Cihaz sektörüne Kalite Yönetim Sistemi ve Regülasyon uygulamaları için eğitim, bilgilendirme ve öneri vermek, bu alana yeni bir kaynak olabilmek amacıyla bir hayalin ürünü olarak kurulmuştur. Yurt içi ve yurt dışı çözüm paydaşları ile Tıbbi Cihaz ve İn Vitro Tanı Tıbbi Cihaz üreticilerine tek bir noktadan hizmet sunmayı amaçlamış, eğitim ve klinik araştırma firmasıdır.

Amacımız,

Başarının detaylarda ve ayrıntılarda olduğunu esas alarak, güvenilir ve saygın çözüm ortağınız olarak, kaliteden ödün vermeden zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlamaktır.

Q MEN, kuruluşların gereksinimleri doğrultusunda, ulusal ve uluslararası yasa, yönetmelik ve standartlar eşliğinde, yalın, anlaşılabilir kavramlar ve uygulamalar ile sağlık hizmeti sağlayıcılarına ve Tıbbi Cihaz üreticilerine destek vermeyi hedeflemektedir.

Vizyonumuz,

Sağlık ve tıbbi cihaz üretiminde bilim ve teknolojinin gittikçe artan paydası ile sektörde faaliyet gösteren üreticilerin, gelecekteki stratejik çözüm ortaklarından olmaktır.

Değerlerimiz;

Mahremiyet ve gizliliği korumak,

Kuruluşlarla uzun soluklu çözüm ortağı olarak geleceği birlikte yakalamak,

Bilimsel verileri profesyonel bir ekiple analiz etmek,

Paydaşı olduğumuz projelerin terminlerine uymak temel hedefimizdir.

 

Sloganımız “YAŞASIN KALİTE”dir.