page loader

Kişisel Gelişim ve Dil EğitimleriQMEN - The Quality Men

Kişisel Gelişim ve Dil Eğitimleri

ETGİ Grup - Virtual Education Box

Etgi Grup Anasayfa
VeduBox Anasayfa

ETGİ Grup, VeduBox platformu ile çok sayıda devlet kurumuna, firmaya ve üniversiteye uzaktan eğitim sistemi ve altyapısı hizmeti vermiştir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Meteoroloji Genel Müdürlüğü, TRT Haber, Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü gibi devlet kurumları, Hacettepe Üniversitesi, TOBB ETÜ gibi üniversiteler ile NetCad AŞ, TARNET AŞ, Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım AŞ gibi şirketler müşterilerimizden bazılarıdır.

ETGi Grup, E-eğitim içerikleri hazırlanmasını sağlayan yazılımları üreten Articulate, Techsmith, iSpring, Kotobee, Daviko gibi önde gelen yurtdışı firmaların Türkiye temsilciliğini de yapmaktadır. Firmamız kurulduğu 2011’den bu yana Hindistan, Almanya, İtalya ve ABD’den birçok uluslararası firmayla ortak çalışmalar yapmaktadır.

Ürünlerimiz Devlet Malzeme Ofisi (DMO) tarafından DMO kataloğuna alınarak devlet kurumlarının direkt ve hızlı olarak ürün/hizmet satın almalarının önü açılmıştır.

Nedir?

Sanal sınıf, kayıtlı video ders ve dijital ders yayınlama, test ve sınav, online ödeme, sosyal ağ gibi bir çok sistemin entegre olarak sunulduğu bir internet bulut servisidir.

Temel Özellikleri

 

  • Sanal Sınıf : Canlı dersler; sanal tahta, ekran paylaşımı, kayıt özelliği, chat…
  • Video Ders : Kayıtlı ders videoları ve destekleyici video içerikleri ekleyebilme…
  • Dijital Ders: Scorm ve Tin-Can uyumlu dijital ders içerikleri ve her türlü eklenti ekleyebilme…
  • Test – Sınav: Sınırsız sayıda soru, soru bankası, test ve sınav oluşturabilme…

 


Avantajları

 

  • Kurulum gerektirmez.
  • Sistem yönetimi için teknik personel gerekmez.
  • Ekonomiktir.
  • Güvenlidir.
  • Modern araçlar ve servisler içerir.

 

Vedubox

Yeni neslin beklentilerine uygun olarak tasarlanmış VeduBox kurumlarımızı geleceğe taşıyor. 2020 yılına kadar bir çok üniversite ve okulun bütün eğitim aktivitelerine ve içeriklerine online erişim sunacağı öngörülüyor. Sistem ölçeklenebilir mimaride sınırsız sayıda kullanıcıya hizmet verebilecek özelliklere sahiptir. Kullanıcı sayısı artışı gözlenerek sunucu ve depolama alt yapısı da dinamik olarak artırılabilmektedir. Sunucuların kullanıcı sayısına göre uygun performansta çalışabilecek şekilde yapılandırılması ve yeterli internet bant genişliği sağlanmaktadır. Sistem içerisinde öğrenci, ders ve öğretmen iletişimini sağlayacak sistemler ve dijital içerikler birlikte sunulabilmektedir.

Sistem içerisinde öğrenci, ders ve öğretmen iletişimini sağlayacak sistemler ve dijital içerikler birlikte sunulabilmektedir. Sistem de CDN üzerinden çalışabilen video, interaktif içerik ve doküman servisleri de yer almaktadır.Sistem öğrencilere öğretmenlerin e-posta, sms göndermesi gibi iletişim imkanları da sağlamaktadır. Öğrencilerin her bir ders ile ilgili sorularını sorabilecekleri ve öğretmenlerin yanıt alabilecekleri forumlar da mevcuttur.Virtual Education Box sanal sınıf, kayıtlı video ders ve dijital ders yayınlama, test ve sınav, online ödeme gibi bir çok sistemin entegre olarak sunulduğu bir internet bulut servisidir. VeduBox eğitim kurumları ve öğretmenler başta olmak üzere internet üzerinden eğitim vermek isteyen bütün kurum ve kişilere ucuz, kolay kullanımlı, güvenli bir servis sunmaktadır. VeduBox özellikleri itibariyle yenilikçi ve eğitim kurumlarının ve eğitmenlerin ihtiyaçlarını karşılayacak yapıda pratik ve ekonomiktir.